• Prepojíme vaše siete nech už ste kdekoľvek.
  Prepojíme vaše siete nech už ste kdekoľvek.
 • Zaistíme bezpečnosť vašej IT infraštruktúry.
  Zaistíme bezpečnosť vašej IT infraštruktúry.
 • Realizujeme komplexné dodávky počítačových sietí.
  Realizujeme komplexné dodávky počítačových sietí.
 • Zabezpečíme komplexnú správu vašej IT infraštruktúry.
  Zabezpečíme komplexnú správu vašej IT infraštruktúry.
 • Ponúkame webhosting, kde sa nemusíte o nič starať.
  Ponúkame webhosting, kde sa nemusíte o nič starať.
 • Bezpečne zálohujeme vaše údaje.
  Bezpečne zálohujeme vaše údaje.

Profil

Spoločnosť Computer and Network Systems s.r.o. bola založená v decembri roku 1996 po viacročných praktických skúsenostiach jej zakladateľov v oblasti informačných technológií, ktoré boli podporené štúdiom aplikovanej informatiky na fakulte riadenia Žilinskej Univerzity. V Levickom regióne spoločnosť pôsobí od apríla 1997 a má vybudovanú stálu klientelu hlavne z oblasti malých a stredných podnikov.

Naša spoločnosť ponúka komplexné služby v oblasti informačných technológií s osobitným prístupom a dôrazom na špecifické požiadavky a potreby Vás, nášho zákazníka. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o Vašu výpočtovú a kancelársku techniku, počnúc konzultáciami, návrhom vhodného riešenia, odbornou realizáciou, záručným servisom a tiež pozáručným servisom.

Sme autorizovaným partnerom spoločnosti Microsoft, autorizovaným predajcom Microsoft Authorised Education Reseller, GOLD partnerom spoločnosti ESET (Nod32, ESS), predajným a záručným servisným strediskom pre tlačiarne Kyocera, značkovou predajňou a servisným strediskom Digipro a tiež autorizovným predajným a servisným strediskom pre registračné pokladnice MRP CRLX. Pre skvalitnenie poskytovania našich služieb sme v roku 2007 úspešne zaviedlisystém manažérstva kvality ISO 9001:2000 pre komplexné služby v oblasti informačných technológií. V júni 2010 spoločnosť úspešne prešla recertifikáciou na systém manažérstva kvality podľa EN ISO 9001:2008. (Všetky názvy a obchodné značky sú majetkom jednotlivých vlastníkov.)

Na základe servisnej zmluvy zabezpečujeme okamžitý servisný zásah u zákazníka už do 4 hodín od nahlásenia poruchy. Servisná zmluva je spracovaná na základe dohody a pre každého zákazníka je spracovaná individuálne.

Dôležitým cieľom je zavádzanie nových progresívnych technológií hlavne v oblasti počítačových sietí, komunikácií, internetu a intranetu, na ktoré sa v súčasnej dobe kladie čoraz väčší dôraz. Všetky technologické riešenia staviame na produktoch osvedčených svetových výrobcov, sme schopní zabezpečiť komplexné realizácie a dodávky výpočtovej a kancelárskej techniky, softvérového vybavenia, telefónnych pobočkových ústrední, počítačových sietí, ktorých komponenty spĺňajú prísne normy európskej únie v zmysle STN-IEC 60332-1, STN-IEC 60332-3C.